Spotkanie z młodzieżą w Chełmie

Możliwość rozmowy o działalności Inspekcji Transportu Drogowego oraz obejrzenia pojazdu ITD to główne atrakcje zorganizowanego w poniedziałek spotkania w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie.

W poniedziałek 20 maja br. Inspekcja Transportu Drogowego zawitała do Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie.

Uczniowie klas technikum spedycyjnego, logistycznego oraz szkoły branżowej I stopnia uczestniczyli w spotkaniu z Naczelnikiem Wydziału Inspekcji Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie podczas którego zapoznali się z głównymi zadaniami Inspekcji Transportu Drogowego. Po części teoretycznej, uczestnicy spotkania, mieli okazję do obejrzenia specjalistycznego pojazdu Inspekcji, wykorzystywanego na co dzień przez funkcjonariuszy tej służby.

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Lublinie wspiera wszelkie inicjatywy związane z kształceniem młodych kadr dla branży transportowej wiedząc, że wsparcie dla młodych osób będących w procesie kształcenia zaowocuje w przyszłości w sposobie prowadzenia działalności transportowej.