Zamość – Lista kandydatów zakwalifikowanych do I etapu rekrutacji, Stanowisko: młodszy kontroler transportu drogowego

Lublin, dnia 09 grudnia 2013 r.

Nr ogłoszenia: 1556124

Urząd: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Lublinie

Stanowisko: młodszy kontroler transportu drogowego

Miejsce pracy: Zamość i obszar województwa lubelskiego

Termin składania dokumentów: 29 listopada 2013 r.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do I etapu rekrutacji:

 

L.p.

Imię

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

1

Grzegorz Adamczuk Siennica Nadolna

2

Dariusz Andruszkiewicz Zamość

3

Ewa Badyła Tyszowce

4

Marcin Bakaj Staszyce

5

Beata Bałabuch Dominikanówka

6

Karol Bębenek Zamość

7

Marcin Bielak Kapronie

8

Anna Bieniek Gródek Kolonia

9

Agnieszka Birąt Zamość

10

Jacek Bizior Szczebrzeszyn

11

Piotr Boćko Posadów

12

Damian Bonik Lublin

13

Mateusz Bronisz Lublin

14

Paweł Chmielowiec Lublin

15

Karol Chodara Lublin

16

Małgorzata Cholewińska-Fik Pniówek

17

Marcin Chołdzyński Elizówka

18

Kamil Cieślak Zamość

19

Mariusz Cybul Kock

20

Kamil Czuba Góry

21

Artur Fik Pniówek

22

Mariusz Flis Krasnystaw

23

Ilona Fyk Krasnystaw

24

Tomasz Gach Zamość

25

Rafał Gajewski Jeziernia

26

Andrzej Gardyga Lublin

27

Tomasz Gąska Goraj Lubelski

28

Jolanta Graboś Lublin

29

Szymon Grochal Zamość

30

Krzysztof Hacia Krasnobród

31

Mariusz Iracki Trzydnik Mały

32

Patryk Kamiński Lublin

33

Daniel Kasprzyk Bodaczów

34

Sebastian Kawka Tomaszów Lubelski

35

Radosław Kiciński Krasnystaw

36

Ewa Klujewska Leopoldów

37

Magdalena Kłysiak Lublin

38

Anna Kolasa-Pomorska Lublin

39

Agnieszka Kołodziej Krynice

40

Grzegorz Końko Parczew

41

Marek Kostrubała Wierzba

42

Andrzej Kowalczyk Zamość

43

Agnieszka Kryczka Drożdżak

44

Bartosz Kwiatoń Haliczany

45

Marta Łukasik Sitaniec Kolonia

46

Sylwia Magryta Siedliska

47

Tomasz Margol Narol

48

Grzegorz Mastalerz Kraczewice Rządowe

49

Ewelina Maścibroda Tomaszów Lubelski

50

Arkadiusz Michałek Kornelówka

51

Krzysztof Michałek Kolonia Sitno

52

Michał Mikołajczak Chełm

53

Dawid Miszczyszyn Zamość

54

Kamil Miszczyszyn Zamość

55

Marcin Miszczyszyn Łaszczów

56

Paweł Murat Wronów

57

Grzegorz Nowiński Lublin

58

Krzysztof Obszyński Peresołowice

59

Jarosław Olewski Zubowice

60

Edward Osiewicz Zamość

61

Paweł Ostrowski Jarosławiec

62

Ewelina Paradowska Zamość

63

Paweł Patynowski Lublin

64

Paweł Pilipczuk Łabunie

65

Małgorzata Piłat Szczebrzeszyn

66

Piotr Piłat Lubomirka

67

Anna Piotrowska Marysin

68

Renata Pochopień Zamość

69

Hubert Podsiadły Lublin

70

Wojciech Pogódź Zamość

71

Milena Potręć Lublin

72

Marcin Psuja Rejowiec Fabryczny

73

Magdalena Repeć Sitaniec

74

Piotr Rzeżutka Zaburze

75

Anna Sawicka Czarnoziem

76

Radosław Sikorski Krasnystaw

77

Waldemar Sławek Lublin

78

Tomasz Sowa Lipsko

79

Piotr Stadnik Przemyśl

80

Łukasz Staszak Krasnystaw

81

Emil Stepaniuk Nowe Chojno

82

Marek Sztejmer Zwierzyniec

83

Łukasz Szyszkowski Zamość

84

Damian Wałkuski Prawiedniki

85

Tomasz Ważny Rogóźno

86

Tomasz Wątły Tomaszów Lubelski

87

Marcin Wdowiak Lublin

88

Tomasz Wiatrzyk Zamość

89

Hubert Wierzchowski Świdnik

90

Agata Winkler Lublin

91

Dariusz Wraga Tomaszów Lubelski

92

Marcin Wrona Chorupnik

93

Paulina Wrona-Suchocka Piaski

94

Michał Wyka Kolonia Jaszczów

95

Adam Wyszatycki Lublin

 

 Wszyscy ww. kandydaci proszeni są o stawienie się w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ul. Bursaki 12, Aula Nr 018 w dniu 9 stycznia 2014 r. o godz. 9.30 w celu przystąpienia do testów sprawdzających wiedzę oraz kompetencje określone w ogłoszeniu o naborze.  Warunkiem udziału w testach jest okazanie przez kandydata dokumentu tożsamości.